Gimnazijci 2. a smo pravkar v Avstriji, v bližini Celovca, sledil bo še Trst in dvojezični del slovenske Obale. Z drugimi udeleženci sodelujemo v projektu Forum Slovenicum &Co, Erasmus+. O vlogi in pomenu manjšin se pogovarjamo z dijaki iz Avstrije, Madžarske, Srbije in Italije. Ob naši vrnitvi bo sledilo natančnejše poročanje. Lep pozdrav, dijaki 2. a z razredničarko.
-
Najnovejše
- Srebrno priznanje na tekmovanju Logična pošast 2026
- Jókai-hack
- Pravljično dvorišče
- Usposabljanje mentorjev 2023 – 2026
- Ministrstvo odobrilo povečanje vpisa v programa Frizer in Strojni tehnik
- Državno tekmovanje v poznavanju flore
- Strokovna ekskurzija na Goričko
- Državno prvenstvo v streljanju z zračnim orožjem 2026
- Poklicna matura 2026 – spomladanski rok
- Zaključni izpit 2026 – spomladanski rok
- Državno prvenstvo v atletiki 2026
- Državno prvenstvo v judu 2026
Kategorije
Arhivi






