Gimnazijci 2. a smo pravkar v Avstriji, v bližini Celovca, sledil bo še Trst in dvojezični del slovenske Obale. Z drugimi udeleženci sodelujemo v projektu Forum Slovenicum &Co, Erasmus+. O vlogi in pomenu manjšin se pogovarjamo z dijaki iz Avstrije, Madžarske, Srbije in Italije. Ob naši vrnitvi bo sledilo natančnejše poročanje. Lep pozdrav, dijaki 2. a z razredničarko.
-
Najnovejše
- Poletni športni dan 2026
- Ustvarjalnost in znanje z roko v roki!
- Popravni, dopolnilni in predmetni izpiti – spomladanski rok 2025/26
- Zaključek projekta Varno s soncem z razstavo v šolski avli
- Guinnessov citrarski rekord
- Rezultati zaključnega izpita 2026
- Podelitev priznanj tekmovanja Sándorja Petőfija 2026
- Strokovna ekskurzija: Primorska z Benetkami
- Dijaki naše šole na strokovnem posvetu »Tiha sporočila: stiske otrok po telefonu«
- Tehniški dan za učenke in učence 8. razredov DOŠ 1 Lendava
- Srebrno priznanje na tekmovanju Logična pošast 2026
- Jókai-hack
Kategorije
Arhivi






