A másodikos gimnazisták épp Ausztriában vagyunk, Klagenfurt közelében, majd Triesztbe és a szlovén tengerpart kétnyelvű részébe utazunk. A többi résztvevővel együtt a Forum Slovenicum & Co, Erasmus+ projekt keretében megtartott programban veszünk részt. Ausztriai, magyarországi, szerbiai és olaszországi diákokkal beszélgetünk a kisebbségek szerepéről és fontosságáról. Visszatérésünk után részletesebb beszámoló következik. Üdvözlet, a 2. a diákjai és osztályfőnökük.
-
Legfrissebb
- Ezüst elismerés a LOGIČNA POŠAST 2026-os versenyen
- Jókai-hack
- Meseország
- Mentorképzés 2023–2026
- A minisztérium jóváhagyta a beiratkozási létszám növelését a Fodrász és a Gépésztechnikus programban
- Országos növényismereti verseny
- Tanulmányi kirándulás Goričkóra
- Országos Légfegyver Bajnokság 2026
- Szakmai érettségi vizsga 2026 – tavaszi időszak
- Záróvizsga 2026 – Tavaszi vizsgaidőszak
- Országos Atlétikai Bajnokság 2026
- Országos Judo Bajnokság 2026
Kategóriák
Archív






