V sredo, 13. 4. 2022, smo na šoli gostili Natalijo Gomzi Jablanovec, sekretarko Območnega združenja Rdečega križa Lendava, in Boštjana Novaka, strokovnega sodelavca Rdečega križa Slovenije. Ta je dijakom 4. a- in 4. k-razreda predaval o krvodajalstvu, pri tem pa je še posebej poudaril, kako pomembno je, da se tudi mladi udeležujejo krvodajalskih akcij in na ta način morda komu celo rešijo življenje. Uspelo mu je prepričati tudi dve dijakinji, in sicer Kajo Žižek in Rahelo Robić iz 4. a, ki sta se že čez dva dni pogumno odločili za darovanje krvi.
-
Najnovejše
- Popravni, dopolnilni in predmetni izpiti – spomladanski rok 2025/26
- Zaključek projekta Varno s soncem z razstavo v šolski avli
- Guinnessov citrarski rekord
- Rezultati zaključnega izpita 2026
- Podelitev priznanj tekmovanja Sándorja Petőfija 2026
- Strokovna ekskurzija: Primorska z Benetkami
- Dijaki naše šole na strokovnem posvetu »Tiha sporočila: stiske otrok po telefonu«
- Tehniški dan za učenke in učence 8. razredov DOŠ 1 Lendava
- Srebrno priznanje na tekmovanju Logična pošast 2026
- Jókai-hack
- Pravljično dvorišče
- Usposabljanje mentorjev 2023 – 2026
Kategorije
Arhivi








