Trije dijaki DSŠ Lendava (Filip Franc Bažika – 1.a, Vito Markovič – 1.d in Zsolt Šooš – 1.e) so pod mentorstvom prof. Elizabete Tóth od 29. septembra do 5. oktobra 2019 v Budaörsu (Madžarska) sodelovali v mednarodnem projektu Medkulturna komunikacija v Panonski kotlini. V t.i. jesenskem učnem tednu mednarodnega razreda katerega letošnja tema je bila gastronomija, so skupaj z ostalimi udeleženci programa (iz šestih držav, oz. osmih srednjih šol s področja Panonske kotline) sodelovali pri šolskih urah, učnih delavnicah, spoznavali so geografske, zgodovinske in kulturne značilnosti mesta Budaörs ter se udeležili dvodnevne strokovne ekskurzije v Veszprém, Szentbékkálla, Zirc in Keszthely.
-
Najnovejše
- Popravni, dopolnilni in predmetni izpiti – spomladanski rok 2025/26
- Zaključek projekta Varno s soncem z razstavo v šolski avli
- Guinnessov citrarski rekord
- Rezultati zaključnega izpita 2026
- Podelitev priznanj tekmovanja Sándorja Petőfija 2026
- Strokovna ekskurzija: Primorska z Benetkami
- Dijaki naše šole na strokovnem posvetu »Tiha sporočila: stiske otrok po telefonu«
- Tehniški dan za učenke in učence 8. razredov DOŠ 1 Lendava
- Srebrno priznanje na tekmovanju Logična pošast 2026
- Jókai-hack
- Pravljično dvorišče
- Usposabljanje mentorjev 2023 – 2026
Kategorije
Arhivi






