Tretji dan v Nemčiji smo začeli s predavanjem o beguncih na šoli in v državi, pri katerem so sodelovali tudi begunci iz šole. Imeli smo daljši odmor in peš šli do parka, v katerem smo tudi lahko plezali na plezalnih stenah. Tudi, če se nismo udeležili plezanja, smo lahko šli raziskovati zaprto tovarno. Tam smo ostali do 15.00 in vsi šli domov z gostitelji, da se uredimo za večerni disko. Ob 19.00 smo pričeli z zabavo. Plesali smo, jedli, pili in se veselili. Čez 2 uri smo se žal morali ločiti od zabave in šli nazaj z gostitelji na dom.
-
Najnovejše
- Srebrno priznanje na tekmovanju Logična pošast 2026
- Jókai-hack
- Pravljično dvorišče
- Usposabljanje mentorjev 2023 – 2026
- Ministrstvo odobrilo povečanje vpisa v programa Frizer in Strojni tehnik
- Državno tekmovanje v poznavanju flore
- Strokovna ekskurzija na Goričko
- Državno prvenstvo v streljanju z zračnim orožjem 2026
- Poklicna matura 2026 – spomladanski rok
- Zaključni izpit 2026 – spomladanski rok
- Državno prvenstvo v atletiki 2026
- Državno prvenstvo v judu 2026
Kategorije
Arhivi






