Na naši šoli smo že tradicionalno gostili regijsko prvenstvo v badmintonu za srednje šole. Na tekmovanju je nastopilo 28 fantov in 10 deklet iz šestih pomurskih šol. Tudi to leto so naši učenci dosegli dobre rezultate. David Jožef Horváth je osvojil zlato kolajno, Sofija Gavrilović pa je končala na tretjem mestu.
-
Najnovejše
- Guinnessov citrarski rekord
- Rezultati zaključnega izpita 2026
- Podelitev priznanj tekmovanja Sándorja Petőfija 2026
- Strokovna ekskurzija: Primorska z Benetkami
- Dijaki naše šole na strokovnem posvetu »Tiha sporočila: stiske otrok po telefonu«
- Tehniški dan za učenke in učence 8. razredov DOŠ 1 Lendava
- Srebrno priznanje na tekmovanju Logična pošast 2026
- Jókai-hack
- Pravljično dvorišče
- Usposabljanje mentorjev 2023 – 2026
- Ministrstvo odobrilo povečanje vpisa v programa Frizer in Strojni tehnik
- Državno tekmovanje v poznavanju flore
Kategorije
Arhivi






