Govorilne ure 22. 5. 2014

Spoštovani starši!

Vljudno Vas vabimo na skupne govorilne ure, ki bodo v četrtek, 22. 5. 2014, ob 16. uri v prostorih Dvojezične srednje šole Lendava.

Razpored učiteljev po učilnicah:

UČITELJ/-ICA – TANÁR/-NŐ UČILNICA – TANTEREM
1. Antolin Tibaut Helena matematika 2 – MAT 2 (pritličje)
2. Bačič Lučka kabinet organizatorke PUD (pritličje)
3. Bernad Daniel učilnica FIZ (1. nadstropje)
4. Bukovec Miran kabinet RPT (pritličje)
5. Dancs Anna zbornica (1. nadstropje)
6. Feher Alfred informatika – INF (pritličje)
7. Ferenc Katarina učno podjetje 2 – UP2 (pritličje)
8. Ficko Rodriguez Mojca /
9. Gaál Mária geografija – GEO (2. nadstropje)
10. Gergar Zorka kabinet za nemščino (1. nadstropje)
11. Hajdinjak Prendl Silvija pisarna ravnateljice
12. Halász Renata angleški jezik 1 – ANG1 (1. nadstropje)
13. Hanc Krapec Lijana kabinet za slovenski jezik (2. nadstropje)
14. Horvat Laura kabinet za multimedijo (2. nadstropje)
15. Horváth Attila multimedija – MUL (2. nadstropje)
16. mag. Horváth Bernadetta madžarski jezik 2 – MAD2 (2. nadstropje)
17. Horvatič Velimir likovna umetnost – LIK (1. nadstropje)
18. Hozjan Simona nemščina – NEM (1. nadstropje)
19. Kardoš Štefan slovenski jezik 2 – SLO2 (2. nadstropje)
20. Klujber Ozmec Andreja slovenski jezik 1 – SLO1 (2. nadstropje)
21. Kolarič Silvija /
22. mag. Kovač Denis računalniško podprte tehnologije – RPT (pritličje)
23. Kovač Ildikó biologija – BIO (1. nadstropje)
24. Kuhar Nives kabinet ekonomski tehnik (pritličje)
25. Laj Brigita ekonomski tehnik 1 – ET1 (pritličje)
26. László Hermina kabinet za madžarski jezik (2. nadstropje)
27. Lazar Fortuna kabinet za likovno vzgojo (1. nadstropje)
28. Lovrenčec Alenka pisarna šolske svetovalne službe
29. Nađ Mirjana /
30. Pavoševič Žoldoš Natalija kemija – KEM (1. nadstropje)
31. Polanec Marija kabinet za biologijo (1. nadstropje)
32. Prendl Nataša pisarna šolskega razvojnega tima (1. nadstropje)
33. Radovanović Ljerka /
34. Raduha Mario delavnica (pritličje)
35. Sabo Sandra kabinet za matematiko (pritličje)
36. Sabo Sibila madžarski jezik 1 – MAD1 (2. nadstropje)
37. Šamu Simona matematika 1 – MAT1 (pritličje)
38. Šandor Franc strojni tehnik – ST (pritličje)
39. Šantak Borut kabinet za kemijo (1. nadstropje)
40. Šašić Göntér Vesna sociologija – SOC (2. nadstropje)
41. Šimonka Tjaša kabinet za fiziko (1. nadstropje)
42. Tomšič Tibor zgodovina – ZGO (1. nadstropje)
43. Tóth Elizabeta laboratorij (1. nadstropje)
44. Vida Sandra angleški jezik 2 – ANG2 (1. nadstropje)
45. Vučak Virant Silvija kabinet za informatiko (pritličje)
46. Mag. Zver Gabriela ekonomski tehnik 2 – ET2 (pritličje)