V sredo, 29. 11. 2017, je na državnem prvenstvu v Judu za srednje šole v Slovenj Gradcu nastopilo tudi šest naših dijakov. Najboljšo uvrstitev je dosegel Luka Podgorelec, ki se je domov vrnil s srebrno kolajno. Poleg tega je treba omeniti nastop Larise Zver, Tilna Farkaša in Mihaela Zvera, ki jim je uvrstitev na zmagovalni oder ušla za malenkost.
-
Najnovejše
- Srebrno priznanje na tekmovanju Logična pošast 2026
- Jókai-hack
- Pravljično dvorišče
- Usposabljanje mentorjev 2023 – 2026
- Ministrstvo odobrilo povečanje vpisa v programa Frizer in Strojni tehnik
- Državno tekmovanje v poznavanju flore
- Strokovna ekskurzija na Goričko
- Državno prvenstvo v streljanju z zračnim orožjem 2026
- Poklicna matura 2026 – spomladanski rok
- Zaključni izpit 2026 – spomladanski rok
- Državno prvenstvo v atletiki 2026
- Državno prvenstvo v judu 2026
Kategorije
Arhivi






