V prvem tednu dejavnosti v šolskem letu 2020/21, ki je potekal od 1. do 4. septembra 2020, smo izvedli naravoslovne dneve (na šoli, v Gaberju), pripravili 1. letnike za morebitno delo na daljavo, izvedli delavnice Učenje učenja, obiskali ZTR Lendava, Ilirijo, pripravili in izvedli sprejem 1. letnikov v Dijaško skupnost, dijake učili pisanja dnevnikov za PUD, izvedli športni dan in matematični oddih, priprave na maturo, ponovili snovi iz časa zaprtja šole zaradi epidemije, strnjeno izvedli kar nekaj ITS-a, 3. in 4. letnike seznanili s prijavo in izbiro predmetov na maturi. Vsi dijaki pa so že prvi dan spoznali Protokol izvajanja izobraževanja na DSŠ Lendava v razmerah, povezanih s COVID-19.
-
Najnovejše
- Guinnessov citrarski rekord
- Rezultati zaključnega izpita 2026
- Podelitev priznanj tekmovanja Sándorja Petőfija 2026
- Strokovna ekskurzija: Primorska z Benetkami
- Dijaki naše šole na strokovnem posvetu »Tiha sporočila: stiske otrok po telefonu«
- Tehniški dan za učenke in učence 8. razredov DOŠ 1 Lendava
- Srebrno priznanje na tekmovanju Logična pošast 2026
- Jókai-hack
- Pravljično dvorišče
- Usposabljanje mentorjev 2023 – 2026
- Ministrstvo odobrilo povečanje vpisa v programa Frizer in Strojni tehnik
- Državno tekmovanje v poznavanju flore
Kategorije
Arhivi






