Az 1. h osztály diákjai a tevékenységi hét keretében három napot a konyhában töltötték Sofija és Saša tanárnőkkel. A karácsonyi énekek kíséretében hétfőn és kedden különböző típusú sütiket sütöttek, amelyeket aztán szépen becsomagolva árusítottak az adventi bazárban. Csütörtökön pedig sós tésztából tepertős és túrós pogácsát, valamint szezámos kiflit sütöttek.
-
Legfrissebb
- Ezüst elismerés a LOGIČNA POŠAST 2026-os versenyen
- Jókai-hack
- Meseország
- Mentorképzés 2023–2026
- A minisztérium jóváhagyta a beiratkozási létszám növelését a Fodrász és a Gépésztechnikus programban
- Országos növényismereti verseny
- Tanulmányi kirándulás Goričkóra
- Országos Légfegyver Bajnokság 2026
- Szakmai érettségi vizsga 2026 – tavaszi időszak
- Záróvizsga 2026 – Tavaszi vizsgaidőszak
- Országos Atlétikai Bajnokság 2026
- Országos Judo Bajnokság 2026
Kategóriák
Archív






