Fogadóórák a diákok részére

A diákok a tanári fogadóórákra előzetes egyeztetés alapján jöhetnek, tanítás után. A diákokra vonatkozó fogadóórák nem lehetnek a diákok, ill. tanárok tanítási folyamata közben, hanem a szabad órákban, nagyszünetekben vagy tanítás után.
Megjegyzés: Az órarend változásával változik a fogadóórák órarendje is. Ezt folyamatosan a honlapon jelentetjük meg.

2019/20 Tanév

UČITELJ/-ICA – TANÁR/NŐ DAN – NAP URA – ÓRA
Antolin Tibaut Helena SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Bačič Lučka SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Bernad Daniel ČETRTEK/CSÜTÖRTÖK 14.25 – 15.10
Bukovec Miran SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Dancs Anna PONEDELJEK/HÉTFŐ 14.25 – 15.10
Feher Alfred ČETRTEK/CSÜTÖRTÖK 14.25 – 15.10
Ferenc Katarina SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Ficko Mojca PONEDELJEK/HÉTFŐ 14.25 – 15.10
Ftičar Attila ČETRTEK/CSÜTÖRTÖK 14.25 – 15.10
Gaál Mária PONEDELJEK/HÉTFŐ 14.25 – 15.10
Gergar Zorka TOREK/KEDD 14.25 – 15.10
Hajdinjak Lucija PONEDELJEK/HÉTFŐ 14.25 – 15.10
Halász Renata SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Hanc Krapec Lijana PONEDELJEK/HÉTFŐ 14.25 – 15.10
Horvat Aleksandra PONEDELJEK/HÉTFŐ 14.25 – 15.10
Horvat Laura SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Horvat Miha SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Horváth Attila SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Horváth Bernadetta TOREK/KEDD 14.25 – 15.10
Horvatič Sandi ČETRTEK/CSÜTÖRTÖK 14.25 – 15.10
Horvatič Velimir ČETRTEK/CSÜTÖRTÖK 14.25 – 15.10
Hozjan Simona SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Kolarič Silvija TOREK/KEDD 14.25 – 15.10
Kovač Ildikó ČETRTEK/CSÜTÖRTÖK 14.25 – 15.10
Kuhar Nives SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Laj Brigita ČETRTEK/CSÜTÖRTÖK 14.25 – 15.10
László Hermina SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Lazar Melita TOREK/KEDD 14.25 – 15.10
Lovrenčec Alenka SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Molnar Dario PONEDELJEK/HÉTFŐ 14.25 – 15.10
Pavošević Žoldoš Natalija SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Raduha Mario PONEDELJEK/HÉTFŐ 14.25 – 15.10
Režonja Slavko TOREK/KEDD 14.25 – 15.10
Sabo Sandra SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Sabo Sibila PONEDELJEK/HÉTFŐ 14.25 – 15.10
Sobočan Blaž SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Šamu Simona TOREK/KEDD 14.25 – 15.10
Šamu Sonja SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Šantak Borut PONEDELJEK/HÉTFŐ 14.25 – 15.10
Šašić Göntér Vesna SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Tóth Elizabeta TOREK/KEDD 14.25 – 15.10
Tomšič Tibor TOREK/KEDD 14.25 – 15.10
Varga Teodor SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Vida Sandra SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10
Vučak Virant Silvija TOREK/KEDD 14.25 – 15.10
Vugrinec Alen PONEDELJEK/HÉTFŐ 14.25 – 15.10
Zver Gabriela SREDA/SZERDA 14.25 – 15.10