2017. szeptember 7-én és 8-án az elsős gimnazisták és szakközépiskolások középiskolás koruk első, a már hagyományossá vált dél-magyarországi szakmai kirándulásán vettek részt. Többek között megismerkedtek a pusztai élettel, meglátogatták Petőfi szülőházát, betekintést nyertek a porcelán készítésének, valamint a híres kalocsai paprika termelésének és gyártásának folyamatába. A kirándulás másnapján inkább történelmi dolgokkal ismerkedtek, hiszen ellátogattak az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékparkba, végigsétálták Szeged belvárosában, valamint megismerték az 1526-os véres események folyamatát a Mohácsi Történelmi Emlékparkban. A hangulat kiváló vólt, ami nagy mértékben a szép és napos időnek is köszönhető.
-
Legfrissebb
- Ezüst elismerés a LOGIČNA POŠAST 2026-os versenyen
- Jókai-hack
- Meseország
- Mentorképzés 2023–2026
- A minisztérium jóváhagyta a beiratkozási létszám növelését a Fodrász és a Gépésztechnikus programban
- Országos növényismereti verseny
- Tanulmányi kirándulás Goričkóra
- Országos Légfegyver Bajnokság 2026
- Szakmai érettségi vizsga 2026 – tavaszi időszak
- Záróvizsga 2026 – Tavaszi vizsgaidőszak
- Országos Atlétikai Bajnokság 2026
- Országos Judo Bajnokság 2026
Kategóriák
Archív






