Fogadóórak 2014.11.13.

TANÁR / -NŐ TANTEREM
Antolin Tibaut Helena matematika 2 (MAT2) – pritličje
Bačič Lučka kabinet organizatorke PUD – pritličje
Bukovec Miran strojni tehnik (ST) – pritličje
Feher Alfred informatik (INF) – pritličje
Ferenc Katarina ekonomski tehnik 2 (ET2) – pritličje
Gaál Mária geografija (GEO) – 2. nadstropje
Gergar Zorka kabinet za nemščino – 1. nadstropje
Halász Renata kabinet za likovno umetnost – 1. nadstropje
Hanc Krapec Lijana kabinet za slovenščino – 2. nadstropje
Horvat Laura kabinet za multimedijo – 2. nadstropje
Horváth Attila angleški jezik 1 (ANG1) – 1. nadstropje
Mag. Horváth Bernadetta kabinet za družboslovje – 2. nadstropje
Horvatič Velimir likovna umetnost (LIK) – 2. nadstropje
Hozjan Simona nemščina (NEM) – 1. nadstropje
Kardoš Štefan slovenski jezik 1 (SLO1) – 2. nadstropje
Kolarič Silvija pisarna pomočnice ravnateljice – 1. nadstropje
Mag. Kovač Denis kabinet RPT – pritličje
Kovač Ildikó biologija (BIO) – 1. nadstropje
Kuhar Nives kabinet za ekonomske tehnike – pritličje
Laj Brigita ekonomski tehnik 1 (ET1) – pritličje
László Hermina kabinet za madžarščino – 2. nadstropje
Lovrenčec Alenka pisarna šolske svetovalne službe – 1. nadstropje
Pavoševič Žoldoš Natalija kemija (KEM) – 1. nadstropje
Polanec Marija kabinet za biologijo – 1. nadstropje
Prendl   Nataša pisarna šol. razvojnega tima (ŠRT) – 1. nadstropje
Režonja Slavko delavnica – pritličje
Sabo Sandra matematika 1 (MAT1) – pritličje
Sabo Sibila madžarski jezik 1 (MAD1) – 2. nadstropje
Šamu Simona kabinet za matematiko – pritličje
Šandor Franc računal. podprte tehnologije (RPT) – pritličje
Šantak Borut kabinet za kemijo – 1. nadstropje
Šašić Göntér Vesna sociologija (SOC) – 2. nadstropje
Tomšič Tibor zgodovina (ZGO) – 1. nadstropje
Tóth Elizabeta multimedija (MUL) – 2. nadstropje
Vida Sandra angleški jezik 2 (ANG2) – 1. nadstropje
Silvija Vučak Virant kabinet za informatiko – pritličje
Mag. Gabriela Zver slovenski jezik 2 (SLO2) – 2. nadstropje

 

Odsotni učitelji: Silvija Hajdinjak Prendl, Daniel Bernad, Mario Raduha, Mojca Ficko Rodriguez, Tjaša Šimonka, Mirjana Nađ, Lazar Fortuna, Anna Dancs.