V petek, 20. oktobra 2017 so našo šolo obiskali dijaki in učitelji (45-50 oseb, dijaki+učitelji) gimnazije Ferenca Kölcseya iz Zalaegerszega. Goste je pozdravil Tibor Tomšič, namestnik ravnateljice, nato pa je Sibila Sabo predstavila vzgojno-izobraževalno delo naše šole. Gostje so po ogledu šolskega kompleksa svojo strokovno ekskurzijo nadaljevali z ogledom nekaterih znamenitosti mesta Lendave in okolice. Obisk naših gostov je omogočila Zveza Rákóczi.
-
Najnovejše
- Guinnessov citrarski rekord
- Rezultati zaključnega izpita 2026
- Podelitev priznanj tekmovanja Sándorja Petőfija 2026
- Strokovna ekskurzija: Primorska z Benetkami
- Dijaki naše šole na strokovnem posvetu »Tiha sporočila: stiske otrok po telefonu«
- Tehniški dan za učenke in učence 8. razredov DOŠ 1 Lendava
- Srebrno priznanje na tekmovanju Logična pošast 2026
- Jókai-hack
- Pravljično dvorišče
- Usposabljanje mentorjev 2023 – 2026
- Ministrstvo odobrilo povečanje vpisa v programa Frizer in Strojni tehnik
- Državno tekmovanje v poznavanju flore
Kategorije
Arhivi






