Ma a lendvai színház- és hangversenyteremben megrendezett évzárón kiosztottuk a kitűnő eredménnyel végző diákoknak az értesítőket, valamint arany és ezüst elismerseket, amiket diákjaink a tanév során szorgalmasan gyűjtöttek. Egyben megünnepeltük a szlovén államiság napját is. Minden diáknak, aki sikeresen befejezte ezt a tanévet, gondtalan szünidőt kívánunk, azoknak pedig, akikre még feladatok várnak, jó tanulást és sikeres munkát kívánunk!
-
Legfrissebb
- Ezüst elismerés a LOGIČNA POŠAST 2026-os versenyen
- Jókai-hack
- Meseország
- Mentorképzés 2023–2026
- A minisztérium jóváhagyta a beiratkozási létszám növelését a Fodrász és a Gépésztechnikus programban
- Országos növényismereti verseny
- Tanulmányi kirándulás Goričkóra
- Országos Légfegyver Bajnokság 2026
- Szakmai érettségi vizsga 2026 – tavaszi időszak
- Záróvizsga 2026 – Tavaszi vizsgaidőszak
- Országos Atlétikai Bajnokság 2026
- Országos Judo Bajnokság 2026
Kategóriák
Archív






