Diákjaink a teremlabdarúgásban a legjobb nyolc között

2022. március 13-án, szerdán a középiskolánkban rendezték meg A Középiskolások Országos Teremlabdarúgó Bajnokság negyeddöntőjét. A tornára előzetesen négy középiskola kvalifikálta magát. Iskolánk velenjei, maribori és slovenska bistricai középiskolákkal mérkőzött meg.

Az első mérkőzésen a Šolski center Velenje ellen mérkőztek meg dijákjaink. Csapatunk hátrányból fordított és győzött 3:1-re. Az elődöntőbe jutásért a Srednja elektro–računalniška šola Maribor ellen lépett pályára csapatunk. A mérkőzés feszűlt és kiélezett volt az elejétől a végéig. A félidő 0:0-as eredménnyel zárult. A vendégek egy emberhátrányt követően szerezték meg a vezető találatot. Ezek után sikerült az eredményt kiegyenlíteni és egy drámai végjátékban megszerezni a győztes gólt. Ezzel a győzelemmel iskolánk bejutott az elődöntőbe. Az elődöntőbe jutott még a Srednja šola Slovenska Bistrica.

Iskolánkat képviselték: Primož Kocet, Vito Houbar, Blaž Baligač, Luka Časar, Tine Sobočan, Niko Houbar, Rok Horvat, Nejc Hozjan, Santino Nikolič, Jan Farkaš, Anej Horvat, Žan Horvat.

EREDMÉNYEK:

• 1. játék: Srednja šola Slovenska Bistrica – Srednja elektro-računalniška šola Maribor 2 – 1
  • 2. játék: Dvojezična srednja šola Lendava – Šolski center Velenje 3 – 1
  • 3. játék: Srednja šola Slovenska Bistrica – Šolski center Velenje 2 – 0
  • 4. játék: Dvojezična srednja šola Lendava – Srednja elektro-računalniška šola Maribor 2 – 1