A tanév második napján a másodikos mechatronikai műszerészek és a villanyszerelők Varga Teodor és Bukovec Miran tanárok vezetésével műhelymunka keretében a munkanaplók vezetésének kérdéseivel foglalkoztak. A foglalkozáson a diákok a rajzokra vonatkozó utasítások és szabályok szerint, rajzeszközök segítségével lerajzoltak egy tengelyt és egy elektromos áramkört, majd ezeket dokumentálva, munkanapló formájában le is adták.
-
Legfrissebb
- Ezüst elismerés a LOGIČNA POŠAST 2026-os versenyen
- Jókai-hack
- Meseország
- Mentorképzés 2023–2026
- A minisztérium jóváhagyta a beiratkozási létszám növelését a Fodrász és a Gépésztechnikus programban
- Országos növényismereti verseny
- Tanulmányi kirándulás Goričkóra
- Országos Légfegyver Bajnokság 2026
- Szakmai érettségi vizsga 2026 – tavaszi időszak
- Záróvizsga 2026 – Tavaszi vizsgaidőszak
- Országos Atlétikai Bajnokság 2026
- Országos Judo Bajnokság 2026
Kategóriák
Archív







