A 4. g és az 5. g osztály diákjai 2017. dec. 21-én, csütörtökön ellátogattak Hosszúfaluba, az óvodába, ahol megtapasztalták, hogy hogyan valósul meg az óvodai nevelés a művészetek eszközeivel. Az óvodások karácsonyi énekek mellett jézuskát, télapót, manókat és karácsonyi díszeket színeztek, festettek. A kísérőtanárok: Dancs Anna és Raduha Mario voltak.
-
Legfrissebb
- Ezüst elismerés a LOGIČNA POŠAST 2026-os versenyen
- Jókai-hack
- Meseország
- Mentorképzés 2023–2026
- A minisztérium jóváhagyta a beiratkozási létszám növelését a Fodrász és a Gépésztechnikus programban
- Országos növényismereti verseny
- Tanulmányi kirándulás Goričkóra
- Országos Légfegyver Bajnokság 2026
- Szakmai érettségi vizsga 2026 – tavaszi időszak
- Záróvizsga 2026 – Tavaszi vizsgaidőszak
- Országos Atlétikai Bajnokság 2026
- Országos Judo Bajnokság 2026
Kategóriák
Archív






