2018. szeptember 14-én Ljubljanában tartották meg a középiskolások országos úszóbajnokságát. Iskolánk diákjai idén is kiválóan szerepeltek az országos versenyen, és két ezüstéremmel tértek haza. Horváth Eszter a nem igazolt leányok mezőnyében 50 méter gyorsúszásban másodikként ért célba, míg a Végi Noémi, Horváth Eszter, Kreft Timotej és Tomka Gergely összetételű váltótól 4 x 50 méter gyorsúszásban csak a slovenjgradeci középiskolások bizonyultak jobbnak.
-
Legfrissebb
- Ezüst elismerés a LOGIČNA POŠAST 2026-os versenyen
- Jókai-hack
- Meseország
- Mentorképzés 2023–2026
- A minisztérium jóváhagyta a beiratkozási létszám növelését a Fodrász és a Gépésztechnikus programban
- Országos növényismereti verseny
- Tanulmányi kirándulás Goričkóra
- Országos Légfegyver Bajnokság 2026
- Szakmai érettségi vizsga 2026 – tavaszi időszak
- Záróvizsga 2026 – Tavaszi vizsgaidőszak
- Országos Atlétikai Bajnokság 2026
- Országos Judo Bajnokság 2026
Kategóriák
Archív






