Az Európai Mobilitási Hét keretében az elsős vegyésztechnikus és gépésztechnikus diákok 2017. szeptember 21-én tartalmas előadást hallottak a biztonságos közlekedésről, majd meghatározták az élelmiszerek tápértékét, valamint megismerkedtek Lendva kulturális múltjával. A városháza előtt a lendvai motorosok klubja, a hegymászó egyesület, valamint a kerékpározók mutatták be tevékenységüket. A diákok megcsodálhatták az elektromos autót is.
-
Legfrissebb
- Ezüst elismerés a LOGIČNA POŠAST 2026-os versenyen
- Jókai-hack
- Meseország
- Mentorképzés 2023–2026
- A minisztérium jóváhagyta a beiratkozási létszám növelését a Fodrász és a Gépésztechnikus programban
- Országos növényismereti verseny
- Tanulmányi kirándulás Goričkóra
- Országos Légfegyver Bajnokság 2026
- Szakmai érettségi vizsga 2026 – tavaszi időszak
- Záróvizsga 2026 – Tavaszi vizsgaidőszak
- Országos Atlétikai Bajnokság 2026
- Országos Judo Bajnokság 2026
Kategóriák
Archív






