2022. április 8-án, pénteken az 1. b, 1. d, 1. k, 1. g és a 2. c osztályok diákjai csatlakoztak a „Tisztítsuk meg Lendva községet” tisztítóakcióhoz. A tanárokkal közösen nekiláttak az iskola közvetlen környezetének és az Eurospin üzlethez vezető út tisztításának. Összegyűjtötték a hulladékot, így gondoskodtak a tisztább és a rendezettebb környezetről. Ugyanakkor az embereknek tisztában kell lenni azzal, hogy nem elég évente egyszer-kétszer takarítani, sokkal fontosabb az olyan összefogás, hogy ne legyen több hulladék a természetben és a környezetünkben.
-
Legfrissebb
- Ezüst elismerés a LOGIČNA POŠAST 2026-os versenyen
- Jókai-hack
- Meseország
- Mentorképzés 2023–2026
- A minisztérium jóváhagyta a beiratkozási létszám növelését a Fodrász és a Gépésztechnikus programban
- Országos növényismereti verseny
- Tanulmányi kirándulás Goričkóra
- Országos Légfegyver Bajnokság 2026
- Szakmai érettségi vizsga 2026 – tavaszi időszak
- Záróvizsga 2026 – Tavaszi vizsgaidőszak
- Országos Atlétikai Bajnokság 2026
- Országos Judo Bajnokság 2026
Kategóriák
Archív






