2023. janur 26-án, csütörtökön Muraszombatban tartották meg a körzeti céllövő középiskolai bajnokságot. A versenyen három diák képviselte iskolánkat. A standard légpuska mezőnyyben a leányok között Tímar Tressa bronzérmes lett, mig a fiúk között Galambos Milán az ötödik, Jaklin Nik pedig a hatodik helyen végzett. Az említett hármas csapatversenyben második lett, és ezüstérmet szerzett.
-
Legfrissebb
- Ezüst elismerés a LOGIČNA POŠAST 2026-os versenyen
- Jókai-hack
- Meseország
- Mentorképzés 2023–2026
- A minisztérium jóváhagyta a beiratkozási létszám növelését a Fodrász és a Gépésztechnikus programban
- Országos növényismereti verseny
- Tanulmányi kirándulás Goričkóra
- Országos Légfegyver Bajnokság 2026
- Szakmai érettségi vizsga 2026 – tavaszi időszak
- Záróvizsga 2026 – Tavaszi vizsgaidőszak
- Országos Atlétikai Bajnokság 2026
- Országos Judo Bajnokság 2026
Kategóriák
Archív







