A 2020/21-es tanévben is részt vettünk a Lendvai Városi Könyvtár által meghirdetett „Könyvmoly” c. olvasásnépszerűsítő programban. Mivel a program záró rendezvénye a járványhelyzet miatt elmaradt, ezért a 28 diák az elismeréseket és a könyvjutalmat 2021. március 29-én, hétfőn a magyartanároktól vette át az iskolában. A diákok munkáját Horvat Laura, László Hermina és Tóth Elizabeta magyartanárok segítették.
-
Legfrissebb
- Ezüst elismerés a LOGIČNA POŠAST 2026-os versenyen
- Jókai-hack
- Meseország
- Mentorképzés 2023–2026
- A minisztérium jóváhagyta a beiratkozási létszám növelését a Fodrász és a Gépésztechnikus programban
- Országos növényismereti verseny
- Tanulmányi kirándulás Goričkóra
- Országos Légfegyver Bajnokság 2026
- Szakmai érettségi vizsga 2026 – tavaszi időszak
- Záróvizsga 2026 – Tavaszi vizsgaidőszak
- Országos Atlétikai Bajnokság 2026
- Országos Judo Bajnokság 2026
Kategóriák
Archív







