A lendvai Kétnyelvű Középiskola 14 fős diákcsoportja megérkezett Budapestre, ahol az Erasmus+ Mobility programban 2017. október 15. és november 3. között gyakorlati képzésen vesznek részt. A csapatot 6 tanár is kiséri, akik a hét folyamán figyelik a munkájukat, valamint továbbképzésen is részt vesznek. A mai nap folyamán megtekintik a vállalatokat, ahol a gyakorlatot végzik, majd megismerik a közlekedési lehetőségeket és a város hangulatát.
-
Legfrissebb
- Ezüst elismerés a LOGIČNA POŠAST 2026-os versenyen
- Jókai-hack
- Meseország
- Mentorképzés 2023–2026
- A minisztérium jóváhagyta a beiratkozási létszám növelését a Fodrász és a Gépésztechnikus programban
- Országos növényismereti verseny
- Tanulmányi kirándulás Goričkóra
- Országos Légfegyver Bajnokság 2026
- Szakmai érettségi vizsga 2026 – tavaszi időszak
- Záróvizsga 2026 – Tavaszi vizsgaidőszak
- Országos Atlétikai Bajnokság 2026
- Országos Judo Bajnokság 2026
Kategóriák
Archív







