Szerdán, 2019 május 15.- én tartották meg Mariborban a középiskolás atétikai országos bajnokságot. Sarjaš Davidnak sulylökésben és a Gjerkeš Doroteja, Pleh Korina, Hozjan Ajda és Škrban Kaja összeállítású 4 x 100m leány váltónak sikerült kiharcolni a részvételi jogot a versenyre. A már hideg, esős és szeles, már majdnem téli időjárásban, a váltó a 7. mig David a 8. helyen végzett.
-
Legfrissebb
- Ezüst elismerés a LOGIČNA POŠAST 2026-os versenyen
- Jókai-hack
- Meseország
- Mentorképzés 2023–2026
- A minisztérium jóváhagyta a beiratkozási létszám növelését a Fodrász és a Gépésztechnikus programban
- Országos növényismereti verseny
- Tanulmányi kirándulás Goričkóra
- Országos Légfegyver Bajnokság 2026
- Szakmai érettségi vizsga 2026 – tavaszi időszak
- Záróvizsga 2026 – Tavaszi vizsgaidőszak
- Országos Atlétikai Bajnokság 2026
- Országos Judo Bajnokság 2026
Kategóriák
Archív







