2022.6.24-én tartottuk meg a középiskola tornatermében az iskola tanévzáró ünnepélyét, és méltóképpen megemlékeztünk A szlovén államiság napjáról. Az ünnepi program összekötő szövegét Muršič Maja és Njakaš Noemi olvasták fel, Vučko Kevin, Dominko Jan, Somi Simon és Ščernjavič Blaž pedig zenés produkcióval közreműködtek. Hajdinjak Prendl Silvija igazgatónő ünnepi beszédében összegezte a lezárult tanév eseményeit. A folytatásban az osztályfőnökök beszámoltak az osztályokban elért tanulmányi és egyéb eredményekről, majd a DSD2-es diplomák kiosztására is sor került. Az ünnepélyt Adorjan Saša szlovén- és Horvat Aleksandra magyartanárnő készítették. A zenei részről Berden Dejan zenetanár, a díszletről Črešnjovec Klementina képzőművészet tanárnő godoskodott.
-
Legfrissebb
- Ezüst elismerés a LOGIČNA POŠAST 2026-os versenyen
- Jókai-hack
- Meseország
- Mentorképzés 2023–2026
- A minisztérium jóváhagyta a beiratkozási létszám növelését a Fodrász és a Gépésztechnikus programban
- Országos növényismereti verseny
- Tanulmányi kirándulás Goričkóra
- Országos Légfegyver Bajnokság 2026
- Szakmai érettségi vizsga 2026 – tavaszi időszak
- Záróvizsga 2026 – Tavaszi vizsgaidőszak
- Országos Atlétikai Bajnokság 2026
- Országos Judo Bajnokság 2026
Kategóriák
Archív






